
OZTI OHY 30 TF қамыр илегіші
- Бар
- Коды:58570
2 420 904 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OHY 30 TF қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пицца, лаваш, нан және басқа да нан өнімдерін жасау үшін қолданылатын қамырдың кез келген түрін илеу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, электростатикалық ұнтақпен қапталған, тостаған, араластырғыш және қорғаныс торы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос редуктор
- Қорғаныс торы ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдықтар саны:
- Жоғарғы редуктор: 2
- Төменгі редуктор: 1
- Қорғау сыныбы: 1 / IP54
- Шудың максималды деңгейі: 73 дБ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0820.00030.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тестті жүктеу | 30 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 1.27 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 2 420 904 ₸


