
OZTI OHY 50 TF қамыр илегіші
- Бар
- Коды:71316
3 783 133 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OHY 50 TF қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пицца, лаваш, нан және басқа да нан өнімдерін жасау үшін қолданылатын қамырдың кез келген түрін илеу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, электростатикалық ұнтақпен қапталған, тостаған, араластырғыш және қорғаныс торы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос редуктор
- Қорғаныс торы ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Шу мен дірілсіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдықтар саны:
- Жоғарғы редуктор: 2
- Төменгі редуктор: 1
- Қорғау сыныбы: 1 / IP54
- Шудың максималды деңгейі: 73 дБ
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте OHY 30 TF моделі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0820.00050.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 175 келі |
| Биіктігі | 1110 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Тестті жүктеу | 50 келі |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 2.15 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 3 783 133 ₸


