
Тостағансыз спиральді Восход Прима-300 қамыр илегіші
- Бар
- Коды:66976
11 125 496 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход Прима-300 спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өңдеу зауыттарында әртүрлі нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерге қамыр илеу үшін қолданылады. Жартылай автоматты басқару жүйесі бар модель тостағанның төмен илеу жылдамдығымен алға немесе кері айналуымен жабдықталған. Қамырмен жанасатын конструкция мен элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Илеу органының айналуын төмен жылдамдықтан жоғары жылдамдыққа автоматты түрде ауыстыру
- Дыбыстық сигнал бере отырып, илеу аяқталғаннан кейін машинаны автоматты түрде тоқтату
- Таймерлердің көмегімен жалпы илеу уақытын және төмен жылдамдықтағы илеу уақытын орнату
- Циклдің уақытша үзілуі, содан кейін оның жалғасы
- Бұғаттаулар жүйесі
- Әртүрлі жылдамдықтағы илеу циклі
- Гидравликалық жетекті көтеру
- Илеу органының айналу жетегіндегі топтық сына тәрізді белдік жетегі
- Сусымалы және сұйық компоненттерді автоматты және қолмен жүктеуге арналған тостаған қақпағындағы саптамалар
- Басқару пульті бар күштік шкаф
- S-тәрізді илеу органы
- Айналмалы цилиндрлік дежа
- Орталық бөлгіш
- Қорғаныс қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі:
- Илеу органы: 102/204 айн/мин.
- Дежа: 12,8 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 2050х1410х1480 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Тостағанды бекіту механизмі | жылжымалы нанкеспек |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 551.00.00.000-01-де |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1200 кг |
| Айналдыру ыдысыкернеу | 380 Жылы |
| Биіктігі | 1337 мм |
| Тереңдігі | 1155 мм |
| Тестті жүктеу | 5-тен 200 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 17.6 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 300 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 11 125 496 ₸



