
Спиральді Восход Прима-70 қамыр илегіші
- Бар
- Коды:66992
4 537 353 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход Прима-70 спиральді қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерге қамыр илеу үшін қолданылады. Жартылай автоматты басқару жүйесі бар модель тостағанның төмен жылдамдықта алға немесе кері айналуымен жабдықталған. Қамырмен жанасатын конструкция мен элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Илеу органының айналуын төмен жылдамдықтан жоғары жылдамдыққа автоматты түрде ауыстыру
- Дыбыстық сигнал бере отырып, илеу аяқталғаннан кейін машинаны автоматты түрде тоқтату
- Таймерлердің көмегімен жалпы илеу уақытын және төмен жылдамдықтағы илеу уақытын орнату
- Циклдің уақытша үзілуі, содан кейін оның жалғасы
- Бұғаттаулар жүйесі
- Әртүрлі жылдамдықтағы илеу циклі
- Илеу органы, тостағанның түбі мен қабырғалары арасындағы ең аз саңылау
- Айналмалы цилиндрлік дежа
- S-тәрізді илеу органы
- Орталық бөлгіш
- Қорғаныс қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1560х774х1210 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В571.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 275 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 330 келі |
| Биіктігі | 1035 мм |
| Тереңдігі | 562 мм |
| Тестті жүктеу | 3-тен 45 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 1131 мм |
- Бағасы: 4 537 353 ₸




