
Гидравликалық аударғышы бар спиральді Восход Прима-300Р қамыр илегіші
- Бар
- Коды:66978
12 449 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход Прима-300Р спиральді қамыр илегіш наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру орындарында әртүрлі нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерге қамыр илеу үшін қолданылады. Жартылай автоматты басқару жүйесі бар модель тостағанның төмен илеу жылдамдығында қайтымды айналуымен жабдықталған. Қамырмен жанасатын конструкция мен элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Илеу органының айналуын төмен жылдамдықтан жоғары жылдамдыққа автоматты түрде ауыстыру
- төмен және жоғары жылдамдықтағы илеу уақытының 2 таймері
- Бұғаттаулар жүйесі
- Гидравликалық көтергіш аударғыш
- Илеу органы мен тостағанның айналу жетектеріндегі белдік жетегі
- Дыбыстық және жарықтық дабылдар
- S-тәрізді илеу органы
- Қырғышы бар айналмалы цилиндрлік дежа
- Орталық бөлгіш
- Қорғаныс қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Төңкерілу кезінде еденнен науаның төменгі ерніне дейінгі биіктік: 1170 мм
- Аударылу / бастапқы қалыпқа оралу уақыты: 55 / 55 сек.
- Өлшемдері:
- Илеу қалпында: 2225х1590х1267 мм
- Қамырды түсіру кезінде: 2225х2205х2172 мм
- Қамыр тиегішпен илеу жағдайында: 2888х2465х1266 мм
- Қаптамадағы габариттері: 2060х1746х1405 мм
- Қамыр тиегішпен салмағы: 1830 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В509.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1550 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1700 кг |
| Биіктігі | 1267-ден 2172 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1590-нан 2205 мм-ге дейін |
| Тестті жүктеу | 5-тен 200 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 2 жылдамдық |
| Қуат | 17.6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 300 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 2225 мм |
- Бағасы: 12 449 963 ₸



