
ПишТех ТК-25 қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:318304
491 590 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қамыр илейтін машина ТК-25 тағамдық технологиясы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдер өндірісінде қатты қамыр илеу үшін қолданылады. Модель 4 дірілдеткіш тіректермен жабдықталған. Корпус боялған металдан, илеу органы тот баспайтын болаттан, тостаған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 30 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 726 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Тестті жүктеу | 5-тен 25 кг-ға дейін |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 56 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 796 мм |
- Бағасы: 491 590 ₸




