
ПишТех ТК-15 қамыр илейтін машина (тот баспайтын болаттан жасалған дежа. болат AISI 430)
- Бар
- Коды:237125
483 290 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ТК-15 тағамдық технология илеу машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдерді өндіру үшін қатты қамыр илеу үшін қолданылады. Модель электр қозғалтқышымен, белдік және тісті берілістермен, илеу құрылғысы бар жылжымалы көлденең осьпен және қорғаныш топсалы қақпағы бар стационарлық тостағанмен жабдықталған. Корпус коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар конструкциялық болаттан, дежа – AISI 430 маркалы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, илеу органы – гальваникалық коррозияға қарсы жабыны бар конструкциялық болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы басқару
- Режимдер:
- Алға айналдыру
- Артқа айналдыру
- Аялдама
- Өнімді түсіруге және тазалауға ыңғайлы болу үшін тостағанды еңкейту механизмі
- Тостағанды 2 жағынан бекітуге арналған сенімді құлып
- Қақпақ көтерілген кезде автоматты түрде тоқтайды
- Тұрақты дірілге қарсы тіректер
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жиілігі: 33 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 690х600х840 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 693 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Тестті жүктеу | 3-тен 15 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 39 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 637 мм |
- Бағасы: 483 290 ₸




