
ПишТех ТК-15Н қамыр илейтін машина (дежа және илеу органы және тот баспайтын. болат AISI 304)
- Бар
- Коды:237126
536 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТК-15Н тағамдық технология илеу машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдерді өндіру үшін тік қамыр илеу үшін қолданылады. Модель электр қозғалтқышымен, белдік және тісті берілістермен, илеу құрылғысы бар жылжымалы көлденең осьпен және қорғаныш топсалы қақпағы бар стационарлық тостағанмен жабдықталған. Корпус коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар конструкциялық болаттан, дежа және илеу органы – жоғары сапалы AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы басқару
- Режимдер:
- Алға айналдыру
- Артқа айналдыру
- Аялдама
- Өнімді түсіруге және тазалауға ыңғайлы болу үшін тостағанды еңкейту механизмі
- Тостағанды 2 жағынан бекітуге арналған сенімді құлып
- Қақпақ көтерілген кезде автоматты түрде тоқтайды
- Тұрақты дірілге қарсы тіректер
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жиілігі: 33 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 690х600х840 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 683 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Тестті жүктеу | 3-тен 15 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 39 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 637 мм |
- Бағасы: 536 783 ₸




