
ПишТех ТК-25Н қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:335340
585 213 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТК-25Н тағамдық технология илеу машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдерді өндіру үшін тік қамыр илеу үшін қолданылады. Модель қолмен аударылу механизмімен жабдықталған. Корпус боялған металдан, дежадан және илеу органынан - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реверсі
- Дежеге тығыз қысқышы бар үстіңгі қақпақ: өндіріс процесінде ұнның шашырауын болдырмау
- Шектік ажыратқыштар жүйесі: қауіпсіз пайдалану
- Үстіңгі қақпақты көтеру және тостағанды төңкеру
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 30 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 122 келі |
| Айналдыру Бұралмалы сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Биіктігі | 726 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Тестті жүктеу | 5-тен 25 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Басты көтеру механизмі | көтере алмайтын траверс |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 56 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 796 мм |
- Бағасы: 585 213 ₸


