
ПишТех ТК-25НН қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:335344
655 205 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қамыр илейтін машина ТК-25НН тағамдық технологиясы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдерді өндіру үшін тік қамыр илеу үшін қолданылады. Модель қолмен аударылу механизмімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тостаған және илеу органы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реверсі
- Дежеге тығыз қысқышы бар үстіңгі қақпақ: өндіріс процесінде ұнның шашырауын болдырмау
- Шектік ажыратқыштар жүйесі: қауіпсіз пайдалану
- Үстіңгі қақпақты көтеру және тостағанды төңкеру
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның айналу жылдамдығы: 33 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 115 келі |
| Биіктігі | 726 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Тестті жүктеу | 5-тен 25 кг-ға дейін |
| Жылдамдықтар саны | 1 жылдамдық |
| Тік сынақ кернеуі | 220 Жылы |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 59 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 796 мм |
- Бағасы: 655 205 ₸


