
ПишТех ТК-50 қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:327469
1 471 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТК-50 тағамдық технология илеу машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұшпара, кеспе, лаваш, пасталар, пряниктер және басқа да өнімдерді өндіру үшін қатты қамыр илеу үшін қолданылады. Модель қолмен аударылу механизмімен және реверс функциясымен жабдықталған. Дежа тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қамырдың ең аз қоспасы: 10 келі
- Айналу жылдамдығы: 18 айн/мин
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Биіктігі | 1048 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Тестті жүктеу | 50 келі |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 145 л |
| Өнімділік | 145 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 1106 мм |
- Бағасы: 1 471 043 ₸




