
ТОРГМАШ (Пермь) қамыр илегіші МТ-15-М2 (МТ-30)
- Бар
- Коды:30262
1 208 341 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ МТ-15-М2 (МТ-30) қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда тұшпара, тұшпара, пасталар, үй кеспелері және т.б. үшін тік қамыр илеу үшін қолданылады. Модель жұмыс аймағына бөгде заттардың түсуіне және өндірістік жарақаттарға жол бермейтін қорғаныс торымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі:
- Оң жақ илеу органы: 53 айн/мин.
- Сол жақ илеу органы: 46 айн/мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 520х850х925 мм
- Қаптама көлемі: 0,41 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | МТ-30 (МТ-15М-2) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 157 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Тестті жүктеу | 4-тен 10 кг-ға дейін |
| Тік сынақ кернеуі | 380 Жылы |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Басты көтеру механизмі | көтере алмайтын траверс |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 30 л |
| Өнімділік | 50-ден 60 кг/сағ дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көлденең |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 1 208 341 ₸



