
ТОРГМАШ (Пермь) МТМ-110 қамыр илегіші
- Бар
- Коды:30267
1 469 633 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ МТМ-110 қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді өндіруде тік қамырдан басқа ашытқы қамырының әртүрлі түрлерін илеу үшін қолданылады. Модель жұмыс аймағына бөгде заттардың түсуін және өндірістік жарақаттануды болдырмайтын қорғаныс торымен жабдықталған. Дежа және илеу органы тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыр, арба, жетек ұнтақ бояуы бар болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Жеткізу көлеміне өндірістік үй-жайдағы тостағанды бір жерден екінші жерге жылжытуға арналған жылжымалы арба және бір тостаған кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Араластыру уақыты: 20-дан 30 минутқа дейін
- Үздіксіз жұмыстың ұзақтығы, артық емес: 30 мин.
- Үзіліс, кем дегенде: 15 мин.
- Үш араластырудан кейін – үзіліс, кем дегенде: 60 мин.
- Илеу органының айналу жиілігі: 80 айн/мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 кВТ
- Салмақ:
- Қамыр араластырғыш: 115 кг
- Дежа: 23 келі
- Жылжымалы арба: 18 кг
- Қаптама:
- 1 орын:
- Өлшемдері: 950х650х1525 мм
- Салмағы: 180
- Көлемі: 0,942 м3
- 2 орын:
- Өлшемдері: 930х930х705 мм
- Салмағы: 77 кг
- Көлемі: 0,61 м3
- 1 орын:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Тостағанды бекіту механизмі | жылжымалы нанкеспек |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 1330 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Тестті жүктеу | 30-дан 60 кг-ға дейін |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 110 л |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 1 469 633 ₸




