
Abat ТРМ-320 тестораскатчты машина
- Бар
- Коды:153919
1 230 546 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat TPM-320 қамыр илейтін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца, нан, пирожныйлар және басқа да өнімдер өндірісінде қамыр илеу үшін қолданылады. Жабдықтың артықшылығы - жұмыс барысында қамырдың температурасы мен сипаттамалары өзгеріссіз қалады. Модель илемдеу қалыңдығын қолмен реттеумен жабдықталған. Жылжымалы түйреуіштер жылтыратылған баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасы: 10-нан 45 °C-қа дейін
- Жаймалау жылдамдығы: 0,2 м/сек.
- Жылдамдықтар саны: 1
- Біліктердің ұзындығы: 320 мм
- Біліктердің диаметрі: 60 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Биіктігі | 394 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жайманың қалыңдығы | 0.1-ден 10 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 585-тен 870 мм-ге дейін |
| Жайманың ені | 300 мм |
- Бағасы: 1 230 546 ₸


