
Abat ТРМ-500/1200 тестораскатчты машина
- Бар
- Коды:227833
3 374 958 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat TPM-500/1200 қамыр илейтін машина пицца, нан, пирожныйлар, тұшпара, кеспе және басқа да ұн өнімдерін наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда, қоғамдық тамақтандыру орындарында және басқа да ұн өнімдерін дайындауда қамырдың дайындамаларын қажетті қалыңдықтағы қабатқа айналдыруға арналған. сауда. Модельде ұн науасы, 2 илектеу түйреуіш, 2 таспалы конвейер, кронштейндерге орнатылған 2 қамыр орамасының орамасының жүйесі, 2 паллет, тұрақты тіректер және басқару панелі бар. Корпус коррозияға қарсы жабыны бар болаттан жасалған, орамдар және өніммен жанасатын басқа бөлшектер жылтыратылған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бекіткіші бар айналмалы тұтқаның және бүйірлік панельдегі шкаланың көмегімен жайманың қалыңдығын реттеу
- Джойстиктің көмегімен жаймалау бағытының реверсін басқару
- Көтеру кезінде жұмысты автоматты түрде тоқтатуға арналған жылжымалы біліктердің қорғаныс экрандары
- Авариялық тоқтату түймесі
- Жарықдиодты қуат индикаторы
- МЕМСТ 15150 бойынша УХЛ4 климаттық орындалуы
- ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасының диапазоны: 10-нан 45 °C-қа дейін
- Ажыратқыштың ток күші: 16 А
- Жаймалаудың максималды жылдамдығы: 0,5 м/с
- Илектелетін қамырдың максималды салмағы: 6 кг
- Қуат кабелінің қимасы: 4х1,5 мм2
- Қуат кабелінің ұзындығы: 3000 м
- Біліктердің ұзындығы: 505 мм
- Біліктердің диаметрі: 60 мм
- Конвейерлік тасымалдағыштардың габариттері: 500х1200 мм
- Бүктелген түрдегі габариттері: 1245х1293х935 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тіреу
- Басқыш
- Кесу түйіні
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Биіктігі | 689 мм |
| Тереңдігі | 2882 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | конвейерлік қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 0.1-ден 40 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 935 мм |
- Бағасы: 3 374 958 ₸


