
Emperoemp.HA.02.Y қамырды үлестіретін машина
- Бар
- Коды:275443
624 838 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.HA.02.Y қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамырды жайып, қамыр дайындамаларын пішіндеу үшін қолданылады, кейіннен пицца, шелпек және нан-тоқаш өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Модель екі тораптағы қамырдың қалыңдығын реттеуге арналған тұтқамен жабдықталған. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан, біліктер тағамдық полимерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қамырдың диаметрін реттеу мүмкіндігі
- Әртүрлі пішіндегі бұйымдарды алу үшін үстіңгі біліктерді параллель орналастыруға болады
- Роликті Derlin
- Авариялық тоқтау
- Қорғаныс қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 1500 айн/мин.
- Роликтің ұзындығы: 300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қамыр | дөңгелек |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илегіш, пиццаға арналған қамыр илегіш |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 430 мм |
| Жайманың ені | 300 мм |
- Бағасы: 624 838 ₸


