
Emperoemp.HA.01.Y қамырды үлестіретін машина
- Бар
- Коды:275511
687 319 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.HA.01.Y қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамырды жайып, қамыр дайындамаларын пішіндеу үшін қолданылады, кейіннен пицца, шелпек және нан-тоқаш өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Модель екі тораптағы қамырдың қалыңдығын реттеуге арналған тұтқамен жабдықталған. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан, біліктер тағамдық полимерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қамырдың диаметрін реттеу мүмкіндігі
- Әртүрлі пішіндегі бұйымдарды алу үшін үстіңгі біліктерді параллель орналастыруға болады
- Роликті Derlin
- Авариялық тоқтау
- Қорғаныс қақпағы
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 1500 айн/мин.
Роликтің ұзындығы: 400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өндіруші | Empero |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 250 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 530 мм |
| Биіктігі | 650 мм |
| Салмақ | 41 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илегіш, пиццаға арналған қамыр илегіш |
| Жайманың ені | 400 мм |
- Бағасы: 687 319 ₸


