
VIATTO DR-30 қамыр илейтін машина
- Бар
- Коды:119098
594 339 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO DR-30 қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, кейіннен пицца, шелпек және нан-тоқаш өнімдерін жасау үшін қолданылатын қамыр дайындамаларын пішіндеу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан, орамдар тағамдық полимерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- бұрышта орналасқан 2 құлама
Қосымша сипаттамалар:
- Біліктің ұзындығы: 300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 100-ден 300 мм-ге дейін |
| Дайындаманың салмағы | 0.005-тен 0.5 кг-ға дейін |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамыр | дөңгелек |
| Түрі | пиццаға арналған пресс |
| Жайманың қалыңдығы | 0.7-ден 5.4 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 594 339 ₸


