
Торғмаш (Баранавичи) қамыр илейтін машина ТМ-500
- Бар
- Коды:210549
646 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH TRM-500 қамыр илейтін машина пицца, нан, пирожныйлар, тұшпара, кеспе және басқа да ұн өнімдерін коммерциялық және қоғамдық тамақтандыру орындарында дайындаған кезде қамыр дайындамаларын қабатқа айналдыруға арналған. Модель асинхронды қозғалтқышпен, құрт редукторымен, конустық беріліс қорабымен және осьтерге орнатылған 2 роликпен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, роликтер адгезияны болдырмайтын арнайы материалдан жасалған.
Жинақтау:
- 2 жақша
- 6 бұранда М6х12.019 (МЕМСТ ISO 7380-1-2014)
- Басқыш TFS-01
- Имбрус кілті Г-тәрізді 7812-0373 Х9 (МЕМСТ 11737-93)
- Қаптама ТР-500.10.000
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Біркелкі жаймалау
- Бүйірлік панельдегі дөңгелек тұтқаның көмегімен илемдеу қалыңдығын реттеу
- Басқыштың көмегімен басқару мүмкіндігі
- Процесті визуалды бақылауға арналған мөлдір қорғаныс қаптамасы
- Қабырғаға бекіту мүмкіндігі бар ықшам корпус
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,42 кВТ
- Түсіруге дейінгі үздіксіз жұмыстың рұқсат етілген ұзақтығы: 8 сағ
- Алып жатқан жер аумағы 0,26 м2
- Біліктердің ұзындығы: 500 мм
- Дайындаманың қалыңдығы: 50 мм
- Біліктердің ажырауы: 0-ден 4 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 350 мм |
| Дайындаманың салмағы | 0.35 кг |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илегіш, пиццаға арналған қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 0-ден 4 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 370 мм |
| Жайманың ені | 500 мм |
- Бағасы: 646 130 ₸


