
Hurakan HKN-DSH300 сынақ тарату машинасы
- Бар
- Коды:170702
472 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DSH300 қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамырды жайып, қамыр дайындамаларын пішіндеу үшін қолданылады, кейіннен пицца, шелпек және нан-тоқаш өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Жабдық өнімдермен жұмыс істегенде жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан, корпусы боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Біліктердің өлшемі: 120х300 мм
- Жылдамдық: 75 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 970х580х490 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 113 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 126 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илемдеу |
| Жайманың қалыңдығы | 0-ден 25 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 690 мм |
| Жайманың ені | 300 мм |
- Бағасы: 472 118 ₸


