
Hurakan HKN-DSH350 сынақ тарату машинасы
- Бар
- Коды:170810
539 523 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DSH350 қамыр илегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамырды жайып, қамыр дайындамаларын пішіндеу үшін қолданылады, кейіннен пицца, шелпек және нан-тоқаш өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Жабдық өнімдермен жұмыс істегенде жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан, корпусы боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Біліктердің өлшемі: 120х350 мм
- Жылдамдық: 75 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 980х655х495 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 119 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 138 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илемдеу |
| Жайманың қалыңдығы | 0-ден 25 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 690 мм |
| Жайманың ені | 350 мм |
- Бағасы: 539 523 ₸


