
Тестораскаточная машина Восход Ролл-авто шағын
- Бар
- Коды:67023
3 388 038 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise Roll-auto mini қамыр жаю машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында қамырды жайып, кеспе, қылшық ағаш, "лаваш" түріндегі ұлттық нан түрлерін жасау үшін қолданылатын қамыр дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Конвейерлер мен жылжымалы біліктердің қозғалысын автоматты түрде кері айналдыру жүйесі бар модель қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабаттарын алады. Жылжымалы қабылдау науалары тот баспайтын болаттан, төлкелер үйкеліске қарсы материалдан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Электр қозғалтқышының жиіліктік жетегі бар басқару жүйесі
- Авариялық ажырату және механикалық қорғаныс құрылғылары
- Илемдеу қондырғысы арқылы өткен кезде қамыр қабатының орналасуын анықтайтын оптикалық датчиктер шаңнан, ылғалдан қорғалған дизайнға ие, машинаның корпусына бекіту механикалық зақымданудан қорғауға кепілдік береді
- Қамырды тікелей таспада кесу мүмкіндігі
- Жіксіз конвейерлік таспа
- Машинаның жұмысына ыңғайлы болу үшін реттеу тұтқасы ысырма механизмі, тоқтауы және орамдар арасындағы қашықтықты анықтауға мүмкіндік беретін нониус шкаласы бар
- Бұйымның пайдалану мерзімін ұзартатын үйкеліске қарсы төлкелері бар илектеу түйреуіш
- Тозуға төзімділікті арттыру үшін прокат орамдарының беттері қалыңдығы 15 мкм-ге дейін хроммен қапталған
- Коррозияға қарсы арнайы жабыны бар кинематиканың бөлшектері
Қосымша сипаттамалар:
- Жұқа қамырды жаюға арналған дайындаманың салмағы (қалыңдығы 1 мм-ден аспайды): 1 кг
- Жылжымалы біліктер арасындағы саңылаудың өзгеру диапазоны: 0-ден 38 мм-ге дейін
- Қамыр қабатының қалыңдығының өзгеруінің ең кіші қадамы:
- Қалыңдығы 20 мм және одан астам кезде: 2,1 мм
- Қалыңдығы 11-20 мм кезінде: 1,1 мм
- Қалыңдығы 11 мм-ден аз кезде: 0,55 мм
- Қамырдың ылғалдылығы:
- Қатпарлы өнімдерге арналған ашытқысыз: 41%
- Қатпарлы өнімдерге арналған ашытқы: 40%
- Таспадағы тасымалдағыштардың өлшемдері (ені, ұзындығы): 500х750 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1210х880х1015 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В332.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 905 мм |
| Дайындаманың салмағы | 4 келі |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | конвейерлік қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 0.6-дан 38 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1680 мм |
- Бағасы: 3 388 038 ₸



