
Қамыр жайғыш машина Восход Ролл-авто
- Бар
- Коды:67024
5 787 313 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise Roll-Auto қамыр жаю машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында қамырды жайып, кеспе, қылшық ағаш, "лаваш" түріндегі ұлттық нан түрлерін жасау үшін қолданылатын қамыр дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Конвейерлер мен жылжымалы біліктердің қозғалысын автоматты түрде кері айналдыру жүйесі бар модель қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабаттарын алады. Жылжымалы қабылдау науалары тот баспайтын болаттан, төлкелер үйкеліске қарсы материалдан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Электр қозғалтқышының жиіліктік жетегі бар басқару жүйесі
- Авариялық ажырату және механикалық қорғаныс құрылғылары
- Илемдеу қондырғысы арқылы өткен кезде қамыр қабатының орналасуын анықтайтын оптикалық датчиктер шаңнан, ылғалдан қорғалған дизайнға ие, машинаның корпусына бекіту механикалық зақымданудан қорғауға кепілдік береді
- Жіксіз конвейерлік таспа
- Ұнды жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Машинаның жұмысына ыңғайлы болу үшін реттеу тұтқасы ысырма механизмі, тоқтауы және орамдар арасындағы қашықтықты анықтауға мүмкіндік беретін нониус шкаласы бар
- Бұйымның пайдалану мерзімін ұзартатын үйкеліске қарсы төлкелері бар илектеу түйреуіш
- Тозуға төзімділікті арттыру үшін прокат орамдарының беттері қалыңдығы 15 мкм-ге дейін хроммен қапталған
- Коррозияға қарсы арнайы жабыны бар кинематиканың бөлшектері
- 4 бұрылмалы доңғалақ тіректері, оның 2 тежегіш-бекіткіштері бар
Қосымша сипаттамалар:
- Жұқа қамырды жаюға арналған дайындаманың салмағы (қалыңдығы 1 мм-ден аспайды): 1 кг
- Жылжымалы біліктер арасындағы саңылаудың өзгеру диапазоны: 0-ден 48 мм-ге дейін
- Қамыр қабатының қалыңдығының өзгеруінің ең кіші қадамы:
- Қалыңдығы 20 мм және одан астам кезде: 3 мм
- Қалыңдығы 11-20 мм кезінде: 1,25 мм
- Қалыңдығы 11 мм-ден аз кезде: 0,6 мм
- Транспортерлік лентаның қозғалыс жылдамдығы:
- Жетекші: 18,3 м/мин.
- Бұрғышымен: 31,6 м/мин.
- Қамырдың ылғалдылығы:
- Қатпарлы өнімдерге арналған ашытқысыз: 41%
- Қатпарлы өнімдерге арналған ашытқы: 40%
- Таспадағы конвейерлердің өлшемдері (ені, ұзындығы): 582x1520 мм
- Қаптамамен салмағы: 1255х1220х1760 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В223.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 250 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 342 келі |
| Биіктігі | 1240 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Дайындаманың салмағы | 15 келі |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | конвейерлік қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 0.6-дан 40 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 3780 мм |
- Бағасы: 5 787 313 ₸



