
Тестораскаточная машина ПишТех МРТ-2
- Бар
- Коды:119991
832 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МРТ-2 тағамдық технологиясына арналған қамырды жаю машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру, тамақ өнеркәсібі және сауда кәсіпорындарында тұшпара, тұшпара, пасталар жасау кезінде тік қамырды жайып, қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабатын алу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, біліктердің жұмыс беті тағамдық пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Біліктер арасындағы қашықтық эксцентрлік итергіштің көмегімен өзгертіледі
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 690х550х550 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000143673 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51 келі |
| Биіктігі | 420-дан 440 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 35 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илемдеу |
| Жайманың қалыңдығы | 1-ден 10 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 645 мм |
| Жайманың ені | 400 мм |
- Бағасы: 832 345 ₸


