
МРТУ-500/900 тағамдық илемдеу машинасы
- Бар
- Коды:313310
1 779 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МРТУ-500/900 тағамдық технологиясына арналған қамыр илегіш машина наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру, тамақ өнеркәсібі және сауда кәсіпорындарында ылғалдылығы кемінде 35% қамырдың әртүрлі түрлерін илемдеу процестерін механикаландыру және біркелкі илектелген қамыр қабатын алу үшін қолданылады. қажетті қалыңдық.
Ерекшеліктері:
- Біліктерді джойстик немесе табан басқышы арқылы кері бұру
- Біліктер арасындағы саңылау рычагпен реттеледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1270х970х1750 мм
- Көлік таспасының ені: 490 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000232058 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 1315 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | конвейерлік қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 1-ден 38 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1900 мм |
| Жайманың ені | 495 мм |
- Бағасы: 1 779 378 ₸




