
Тестораскатчная машина ПишТех МРТ-3
- Бар
- Коды:187725
1 455 641 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МРТ-3 тағамдық технологиясына арналған қамырды жаю машинасы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру, тамақ өнеркәсібі және сауда кәсіпорындарында тұшпара, тұшпара, пасталар жасау кезінде тік қамырды жайып, қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабатын алу үшін қолданылады. Модель аяқ қосқышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Дәнекерленген жақтау ұнтақ бояумен боялған Ст3 болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жетек білігінің бұрандаларын бұрау немесе бұрау арқылы тасымалдау жолағының керілуін реттеу
- Біліктер арасындағы саңылауды электронды реттеу
- Шектік ажыратқышы бар жылжымалы біліктердің қорғаныс торы
Қосымша сипаттамалар:
- Біліктердің ені: 500 мм
- Көлік таспасының ені: 500 мм
- Беру тұғырының ені: 495 мм
- Жайылатын қамырдың ылғалдылығы: 35%-дан кем емес %
- Қаптамадағы габариттері: 1190х800х1450 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000198043 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 127 келі |
| Биіктігі | 1220 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | конвейерлік қамыр илегіш |
| Жайманың қалыңдығы | 1-ден 50 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Жайманың ені | 500 мм |
- Бағасы: 1 455 641 ₸





