
Тестораскаточная машина ПишТех МРТ-Р
- Бар
- Коды:231911
154 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISCHTECH MRI-P қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру, тамақ өнеркәсібі және сауда кәсіпорындарында тұшпара, тұшпара, пасталар жасау кезінде тік қамырды жайып, қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабатын алу үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне үстелге бекіткіштер (қысқыштар) кіреді. Бекіткіштер үстелдің үстіңгі қабатының қалыңдығы 40 мм-ден аспайтын үстелдер үшін жарамды.
Қосымша сипаттамалар:
- Беруші және қабылдаушы үстелдердің ені: 422 мм
- Жайылатын қамырдың ылғалдылығы: 35%
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | МРТ-Р тағамдық үстел үсті тест-тарату машинасы (423х600х186 мм;, білік 400 мм; қалыңдығы 1 - 6 мм)143673 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 186 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илемдеу |
| Жайманың қалыңдығы | 1-ден 6 мм-ге дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 423 мм |
| Жайманың ені | 400 мм |
- Бағасы: 154 176 ₸




