
МРТУ-1400/600 тағамдық илемдеу машинасы
- Бар
- Коды:314643
4 544 675 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH MRTU-1400/600 қамыр илегіші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру, тамақ өнеркәсібі және сауда кәсіпорындарында қамырдың әртүрлі түрлерін жайып, қажетті қалыңдықтағы қамырдың біркелкі жайылған қабатын алу үшін қолданылады. Әмбебап модель электромеханикалық басқару панелімен, көтергіш механизмі бар қанаттармен, қамырға арналған 2 домалақпен, ұнға арналған ыдыспен, тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне круассандарға арналған пышақтары бар кесу станциясы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қамырды 2 орамның арасына алға және кері бағытта бірнеше рет өткізу арқылы илектеу
- Біліктер арасындағы саңылау тұтқаны бұру арқылы реттеледі
- Дисплейде саңылау мәні көрсетіледі
- Біліктердің реверсі джойстиктің немесе табан басқышының көмегімен жүзеге асырылады
Қосымша сипаттамалар:
- Біліктердің ені: 600 мм
- Тасымалдау таспасының ені: 590 мм
- Жайылатын қамырдың ылғалдылығы, кем дегенде: 35%
Қаптамадағы габариттері: 1850х1120х2200 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 300 келі |
| Биіктігі | 1307 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыр | тік бұрышты |
| Түрі | дәстүрлі қамыр илемдеу |
| Жайманың қалыңдығы | 1-ден 44 мм-ге дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 3200 мм |
| Жайманың ені | 590 мм |
- Бағасы: 4 544 675 ₸




