
Тостер GASTRORAG TT-ETS-6
- Бар
- Коды:58562
91 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TT-ETS-6 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель кварцты қыздыру элементтерімен және үгінділерге арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тосттарды дайындау уақыты: 5 минутқа дейін.
- Ұяның өлшемі: 146х28 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Жүктеу | тік |
| Тосттардың максималды жүктемесі | 6 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 91 637 ₸


