
Тостер GASTRORAG TT-ETS-4
- Бар
- Коды:51528
73 488 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TT-ETS-4 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель кварцты қыздыру элементтерімен және үгінділерге арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тосттарды дайындау уақыты: 5 минутқа дейін.
- Ұяның өлшемі: 146х28 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 214 мм |
| Жүктеу | тік |
| Тосттардың максималды жүктемесі | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 294 мм |
- Бағасы: 73 488 ₸


