
GASTRORAG TT-EST-A-2 конвейерлік тостер
- Бар
- Коды:51536
91 491 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TT-EST-A-2 конвейерлік тостер қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель кварцты қыздыру элементтерімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Конвейердің ені: 285 мм
- Жұмыс аймағының биіктігі: 80 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Конвейерлік Конвейердің ені | 285 мм |
| Қуат | 1.94 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 240 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 91 491 ₸


