
Тостер VIATTO VST-4
- Бар
- Коды:112128
89 933 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VST-4 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Корпустың тесілген қабырғалары оңтайлы салқындату үшін қызмет етеді және қызып кетудің алдын алады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Жүктеу | тік |
| Тосттардың максималды жүктемесі | 4 |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 89 933 ₸


