
VIATTO VCT-150 конвейерлік тостер
- Бар
- Коды:110367
241 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VCT-150 конвейерлік тостер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан кесектерін және тоқаштарды жылытуға және қуыруға арналған. Қажет болса, дайын тосттардың шығысын алдыңғы немесе артқы жағына реттеуге болады. Корпустың тесілген қабырғалары оңтайлы салқындату үшін қызмет етеді және қызып кетудің алдын алады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 388 мм |
| Тереңдігі | 417 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Конвейерлік Конвейердің ені | 250 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 150 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 241 338 ₸


