
VIATTO VA-TS-02 2 торлы тостер пеші
- Бар
- Коды:215831
147 538 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-TS-02 тостер кафелерде, мейрамханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель қорғаныш торлары және механикалық басқару панелі бар кварцты жылыту құбырларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, торлар никельмен қапталған темірден жасалған.
Жеткізу көлеміне тосттарға арналған 2 алынбалы сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимдері:
- Жоғарғы
- Төменгі
- Бір мезгілде жоғарғы және төменгі
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен температураны және пісіру ұзақтығын реттеу
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
Қосымша сипаттамалар:
- Белгіленген температураға дейін қыздыру: 30 сек.
- Максималды берілген ұзақтық с: 15 мин.
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 65 мм
- Тордың габариттері: 352х224 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х390х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227626 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Жүктеу | көлденең |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 300 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 147 538 ₸


