
VIATTO VA-TS-01 1 торлы тостер пеші
- Бар
- Коды:215830
110 814 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-TS-01 тостер кафелерде, мейрамханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель қорғаныш торлары және механикалық басқару панелі бар кварцты жылыту құбырларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тор никельмен қапталған темірден жасалған.
Жеткізу көлеміне тосттарға арналған алынбалы сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру режимдері:
- Жоғарғы
- Төменгі
- Бір мезгілде жоғарғы және төменгі
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен режимдерді және пісіру ұзақтығын реттеу
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
Қосымша сипаттамалар:
- Белгіленген температураға дейін қыздыру: 30 сек.
- Максималды берілген ұзақтық с: 15 мин.
- Пайдалы биіктігі: 75 мм
- Тордың габариттері: 352х224 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х360х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227619 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Жүктеу | көлденең |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 110 814 ₸


