
Тостер пеші Hurakan HKN-TPT4
- Бар
- Коды:73544
71 583 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TPT4 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель 5 минутқа арналған таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тілім өлшемі: 100х100х10 мм
- Өнімділік: бір уақытта 2 немесе 4 тілім
- Қаптамадағы габариттері: 300х340х260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149933 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.2 кг |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Жүктеу | тік |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Тосттардың максималды жүктемесі | 4 |
| Қуат | 2.24 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 71 583 ₸


