
Конвейерлік тостер Hurakan HKN-LONG VV
- Бар
- Коды:93520
221 442 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LONG VV тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель конвейер жылдамдығын бірқалыпты реттеумен, жұмыс режимінің қосқышымен, тормен, шығыс науасымен және үгінді науасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 қыздыру параметрлері: үстіңгі, астыңғы және 2 жағынан
- 4 жұмыс режимі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170900 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.6 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 502 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құбыржүктеме | көлденең |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 300 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 362 мм |
- Бағасы: 221 442 ₸


