
Тостер пеші Hurakan HKN-TPT6
- Бар
- Коды:73546
90 110 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TPT6 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель 5 минутқа арналған таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тілім өлшемі: 100х100х10 мм
- Өнімділік: бір уақытта 3 немесе 6 тілім
- Қаптамадағы габариттері: 480х260х260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Жүктеу | тік |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Тосттардың максималды жүктемесі | 6 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 90 110 ₸


