
Конвейерлік тостер Hurakan HKN-TOSTI36
- Бар
- Коды:158089
234 828 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TOSTI36 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модельде конвейер жылдамдығын біркелкі реттеу, жұмыс режимін ауыстырып-қосқыш, үгінділер мен дайын тосттарға арналған науалар бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс режимдері:
- Екі жақты қуыру
- Үстіңгі жағын қуыру
- Астыңғы жағын қуыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 500х450х500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.25 кг |
| Биіктігі | 336 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құбыржүктеме | көлденең |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 360 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 531 мм |
- Бағасы: 234 828 ₸


