
Тостер пеші Hurakan HKN-TOP3
- Бар
- Коды:104091
102 334 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TOP3 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель қыздыру элементтері ретінде 4 кварц түтіктерімен, үгінділерге арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 350x230x80 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179823 |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Жүктеу | көлденең |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 102 334 ₸


