
Конвейерлік тостер Hurakan HKN-TOSTI18
- Бар
- Коды:71813
221 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TOSTI18 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модельде конвейер жылдамдығын біркелкі реттеу, жұмыс режимін ауыстырып-қосқыш, үгінділер мен дайын тосттарға арналған науалар бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс режимдері:
- Өшірілген
- Үнемді режим
- Екі жақты қуыру
- Үстіңгі жағын қуыру
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі 395x188x95 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х360х440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148272 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.81 келі |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 418 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құбыржүктеме | көлденең |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 150-ден 180 данаға дейін/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 288 мм |
- Бағасы: 221 960 ₸


