
Тостер пеші Hurakan HKN-TOP6
- Бар
- Коды:104092
131 945 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TOP6 тостер пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан кесектерін жылытуға және қуыруға арналған. Модель қыздыру элементтері ретінде 9 кварц түтіктерімен, үгінділерге арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 350x230x70 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179824 |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жүктеу | көлденең |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Қуат | 3.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 131 945 ₸


