
OZTI OEK-425.01 конвейерлік тостер (реостат контроллері)
- Бар
- Коды:343739
475 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвейерлік тостер OZTI OEK-425.01 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі дайын тағамдарды сатумен байланысты бөлшек сауда орындарында нан кесектерін қуыруға және жылытуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Нан кесектерін алдыңғы жағынан да, артқы жағынан да ұсынады
- Бір немесе екі жағынан қуыру
- Тостер пешінің реттелетін деңгейі
- Коммутатор арқылы конвейердің реттелетін жылдамдығы
- Жеңіл тазалау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7853.NM425.00 |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Құбыржүктеме | көлденең |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 400 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 368 мм |
- Бағасы: 475 325 ₸


