
Тостер VIATTO VA-TA2C
- Бар
- Коды:197955
32 480 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto VA-TA2C тостер пеші тост нанының тілімдерін қуыру үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне үгінділерге арналған алынбалы науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тосттарды автоматты түрде көтеру
- Тігінен жүктеу
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 474х366х502 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Бөлімшелер саны | 1 |
| Тосттар саны | 2 |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Үгінді табандығы | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.18 келі |
| Биіктігі | 238 мм |
| Тереңдігі | 224 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоқаштарға арналған сөре | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 32 480 ₸


