
Көкөніс кескіш ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-11-01
- Бар
- Коды:47680
817 161 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-11-01 көкөніс кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністер мен жемістерді кесу және ұсақтау. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Жұмыс органдары:
- Пышақ торы 12х12 мм
- Дискілі пышақ 2 мм
- Ұсақтағыш диск
- Дискілі пышақ 10 мм
- Құрама пышақ 10х10 мм
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Көкөніс кесу механизмі (МҰ)
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 4,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Кесуге дайындалған көкөністердің өлшемдері:
- Картоп түйнектері: 50-ден 80 мм-ге дейін
- Қызылша, шалқан, басты пияз: 40-тан 80 мм-ге дейін
- Сәбіз, қияр (көлденең Ø): 30-дан 80 мм-ге дейін
- Орамжапырақ, артық емес: 140 мм
- Айналмалы жұмыс органдарының сыртқы диаметрі: 215 мм
- Айналу жиілігі:
- Жетек білігі: 200 / 380 айн/мин.
- Жұмыс органы: 290 / 550 айн/мин.
- Электр қозғалтқышының қуаты: 1,12 / 1,5 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 1,5/ 2 кВТ
- Ауыстырмалы және монтаждық бұйымдар, қосалқы бөлшектер, ауыстырмалы жұмыс органдары жиынтығының салмағы: 13,5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 958х586х577 мм
- Қаптама көлемі: 0,32 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үккіш диск
- Құрама пышақ 2х2 мм
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОМ-300-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 1.12-ден 1.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 140-тан 200 кг/сағ дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | үстел үсті |
| Функциялар | көкөніс кескіш |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 817 161 ₸


