
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-06-12П
- Бар
- Коды:84724
887 979 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-06-12П әмбебап ас үй машинасы тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністерді турау, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді ұсақтау және сүрту. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММ)
- Сүрту механизмі (МО-02)
- П-01 тұғыры
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Ет тартқыш: 250 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 400 кг/сағ
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 5 және 9 мм
- Жетек білігінің айналу жиілігі: 200 / 380 айн/мин.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 81 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Функциялар | ұсақтау, ет тартқыш, сүрту |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 887 979 ₸


