
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-03
- Бар
- Коды:30234
769 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-03 әмбебап ас үй машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжық өнімдерін өндіруде тартылған етті қоспалармен араластыру үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Шайқауға және араластыруға арналған механизм (ВМ)
- П-01 тұғыры
- Дежа
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Айналу жиілігі:
- Жетек білігі: 130±10 айн/мин.
- Тостаған осінің айналасындағы жұмыс органы: 54±10 айн/мин.
- Өз осінің айналасындағы жұмыс органы: 132±10 айн/мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жылжымалы арба
- Дежа
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӨМ-К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 126 келі |
| Биіктігі | 920 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 25 |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Функциялар | шайқау |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 769 243 ₸


