
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-06
- Бар
- Коды:19929
1 395 264 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-06 әмбебап ас үй машинасы тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністерді турау, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді ұсақтау және сүрту. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММ)
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ)
- П-01 тұғыры**
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Ет тартқыш: 250 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 4,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 400 кг/сағ
- Жұмыс дискілерінің саны: 8
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 5 және 9 мм
- Жетек білігінің айналу жиілігі: 200 / 380 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 958х586х577 мм
- Қаптама көлемі: 0,32 м3
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
** П-01 тұғырынсыз жеткізуге рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЕАТ-0,6 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 577 мм |
| Тереңдігі | 586 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Функциялар | көкөніс кескіш, сүрту, ет тартқыш |
| Ені | 958 мм |
- Бағасы: 1 395 264 ₸


