
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-01
- Бар
- Коды:19851
2 070 636 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-01 әмбебап ас үй машинасы тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністерді турау, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді ұсақтау және сүрту. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш (ММ)
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ)
- Шайқауға және араластыруға арналған механизм (ВМ)
- П-01 тұғыры
- Дежа
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Ет тартқыш: 250 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (сәбіз, шалқан, қияр): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 1,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 600 кг/сағ
- Шайқауға және араластыруға арналған механизм:
- Сұйық қамырды араластырғанда: 50 кг/сағ
- Тартылған етті араластыру кезінде: 150 кг/сағ
- Тостағанның көлемі: 25 л
- Жұмыс дискілерінің саны: 6
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 5 және 9 мм
- Айналу жиілігі:
- Жетек білігі: 200 / 380 айн/мин.
- Өз осінің айналасындағы шайқағыштар: 205 / 396 айн/мин.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЕБТ-0,1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 122 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 161 келі |
| Биіктігі | 887 мм |
| Тереңдігі | 586 мм |
| Қуат | 1.12-ден 1.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 25 |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Функциялар | көкөніс кескіш, сүрту, ет тартқыш, шайқау |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 2 070 636 ₸


