
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-08
- Бар
- Коды:19925
897 025 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-08 әмбебап ас үй машинасы тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: тартылған ет пен балықты дайындау, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында крекер мен дәмдеуіштерді ұнтақтау. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш (ММ)
- Жыртқыш (МР)
- Кептірілген нан мен дәмдеуіштерді ұнтақтауға арналған механизм (МИ)
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Ет тартқыш: 250 кг/сағ
- Жыртқыш: 1500 порция/сағ
- Кептірілген нан мен дәмдеуіштерді ұнтақтауға арналған механизм: 15 кг/сағ
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 5 және 9 мм
- Жетек білігінің айналу жиілігі: 200 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 958х586х577 мм
- Қаптама көлемі: 0,32 м3
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* П-01 тұғыры бөлек жеткізіледі! УКМ-08-мен бірге сатып алғанда, стендке 30% жеңілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 101 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | үстел үсті |
| Функциялар | ет тартқыш, жыртқыш |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 897 025 ₸


